Realitní kancelář

 Nabízíme Vám  komplexní služby v oblasti realit, včetně vypracování znaleckých posudků, právního servisu, realitního a finančního poradenství a zpracování daňových přiznání v nabytí realit.  15 letou  praxi v oboru financování nemovitostí přenášíme do oblasti zprostředkování prodeje realit a výsledkem je naprosto hladký průběh celého obchodu. 

Klienty naší realitní kanceláře jsou zejména ti, kteří upřednostňují individuální přístup, kterým řešíme jejich dané požadavky tak, aby pro ně bylo vybráno to nejlepší řešení v otázce bydlení nebo financování.
Tento přístup stavíme nad jednání ve velkých realitních společnostech s pobočkami po celé republice a velkým počtem zaměstnanců. Odměnou nám pak je, že se k nám naši klienti rádi vracejí a doporučují nás blízkým ve svém okolí.

 Naším cílem je, poskytnou  Maxi službu –  Co  je Maxi služba ? …. od začátku až do konce celého obchodu Vás  provází celým procesem koupě  jediná  osoba,  která umí vyřídit vše potřebné a  má přesné informace o celém průběhu obchodu. A to jak prohlídky nemovitotostí, tak, ale i  zajištění financování, zajištění kupní smlouvy, vklady a výmazy na katastrálním úřadu.    Ze zkušeností víme, že potom je celý proces  pro Vás hračka.

Co vše je součástí MAXI služby :

–  inzerování a  prohlídky nemovitosti
–  zajištění znaleckého posudku a energetického štítku
–  vyřízení finacování v bance
– příprava návrhu kupní smlouvy a advokátní úschovy
– sjednání pojištění nemovitosti, včetně vinkulace
– vklad zástavní smlouvy na katastr nemovitostí
– vklad kupní smlouvy na katastr nemovitostí
– vyhotovení daňového přiznání, úhrada – daň z nabytí  
– předání nemovitosti, přepis energií

Naší filosofií je spokojenost klientů, profesionalita, diskrétnost a kvalita poskytovaných služeb.

Odpovědný vedoucí : Bohdana Bartošová
Otaslavice 253
79806 Otaslavice
tel: +420605206579
e-mail: bohdana.bartosova@bartosi.cz
IČO: 60692651

Translate »