Ubytování Držovice

Ubytování Apartament In the garden je soukromé ubytovací zařízení, sloužící ke krátkodobému ubytování. Apartmán je v bytovém domě a mohou se ubytovat 4 hosté. Apartmán má vlastní koupelnu s toaletou, tudíž máte zajištěno maximální soukromí. V ubytování najdete dvojlůžkový pokoj, v každém pokoji je pohodlné dvojlůžko s šířkou 180 cm. V kuchyni najdete základní vybavení pro vaření a dále také pračku a sušičku prádla. V koupelně je sprchovací kout a toaleta. Na vyžádání můžeme připravit dětskou postýlku pro miminko.
Naše ubytování je plně samoobslužné a tím Vám zaručuje flexibilitu Vašeho příjezdu v jakémkoliv čase po 14:00 hod – zkrátka můžete přijet kdykoliv.
Apartament In the garden se nachází na adrese: Olomoucká 242/170, Držovice 79607 , adresa je asi 1 km od nájezdu na dálnici na Olomouc a Brno. Je tedy velice dobře dostupná pro všechny, kteří projíždějí a potřebují ubytování. V těsné blízkosti je obchodní zóna kde se nachází TESCO, OBI, Kaufland, KFC, čerpací stanice atd.

Vyzvednutí klíčů: Vzhledem k tomu, že naši hosté využívají často jednodenní pobyty, zasíláme pokyny k ubytování vždy v den příjezdu a to e-mailem před booking.com. V tomto e-mailu obdržíte informace s názvem apartmánu, vstupní kód, popis kde v domě najdete apartmán a informace o parkování.

Parkování : pro naše hosty máme k dispozici parkování v uzavřeném prostoru zahrady.

Zahrada: V letních měsících mohu naši hosté využívat zahradní posezení a užít si poklidnou atmosféru.

Platba a rezervace : Rezervaci ubytování, provádějí všichni naši hosté pouze přes našeho obchodního partnera Booking.com https://www.booking.com a platba za ubytování je stržena z platební karty asi 7-14 dní před příjezdem, případně okamžitě. Děkujeme za pochopení a respektování námi nastavených pravidel, že v našem ubytování nelze platit hotově.

Zde nás najdete:

Odpovědný vedoucí : Bohdana Bartošová
Otaslavice 253
79806 Otaslavice
tel: +420605206579
e-mail: bohdana.bartosova@bartosi.cz
IČO: 60692651
Translate »