Ubytování Olomouc

Ubytování Sausage do’s apartaments je soukromé ubytovací zařízení, sloužící ke krátkodobému ubytování. Všechny naše apartmány jsou v jednom domě, může tedy u nás bydlet celkem až 13 hostů. Každý náš apartmán má vlastní koupelnu s toaletou, tudíž máte zajištěno maximální soukromí. Na společné chodbě domu jsou našim hostům k dispozici pračka i sušička pokud zrovna není přímo v apartmánu. Naše ubytování je plně samoobslužné a tím Vám zaručuje flexibilitu Vašeho příjezdu v jakémkoliv čase po 14:00 hod – zkrátka můžete přijet kdykoliv.

Sausage dog’s apartaments se nachází v klidné ulici v části Hodolany a je velmi blízko hlavního vlakového nádraží a to asi 5 minut pěší chůzí z nádraží jste u nás. Pokud budete přijíždět vlakem, vyjděte z hlavního nádraží zadním východem = podchodem a poté odbočte doleva a na konci ulice opět doleva a jste u nás.

Vyzvednutí klíčů: Vzhledem k tomu, že naši hosté využívají často jednodenní pobyty, zasíláme pokyny k ubytování vždy v den příjezdu a to e-mailem před booking.com. V tomto e-mailu obdržíte informace s názvem apartmánu, vstupní kód, popis kde v domě najdete apartmán a informace o parkování.
Parkování : pro naše hosty přijíždějící autem máme k dispozici dvě veřejná místa k parkování před naším domem, pokud jsou tato místa obsazena mohu naši hosté využívat bezplatné parkování na uzavřené zahradě našeho domu.
Zahrada: vzhledem k probíhající výstavbě vedlejšího rodinného domu, využíváme zahradu pouze k parkování vozů a ne k pobytovým účelům a předem děkujeme všem hostům za pochopení stavu zahrady. V budoucnu se těšíme, jak zahradu dokončíme a připravíme pro Vás krásné a klidné místo k odpočinku.
Identifikace hostů: Jelikož jsme menší rodinná firma, nemáme recepci a proto všechno s Vám řešíme online – identifikaci hostů. Věříme, že oceníte naše úsilí o podnikání v souladu se všemi platnými pravidly a zákony v České republice. Vedení domovní knihy pro nás zajišťuje náš obchodní partner společnost BePrague https://www.beprague.com/ Od této společnosti obdržíte před svým příjezdem registrační formulář, který slouží právě k identifikaci hostů dále k evidenci a hrazení místního turistického poplatku, ale také k hlášení cizinců na cizineckou polici. Tuto povinnost mají všichni hosté od 15 let věku.
Platba a rezervace : Rezervaci ubytování, provádějí všichni naši hosté pouze přes našeho obchodního partnera Booking.com https://www.booking.com a platba za ubytování je stržena z platební karty asi 7-14 dní před příjezdem, případně okamžitě. Děkujeme za pochopení a respektování námi nastavených pravidel, že v našem ubytování nelze platit hotově.

Odpovědný vedoucí: Natálie Petkovová
IČO: 06965351
Otaslavice 253
79806 Otaslavice
tel.: +420 734 303 005
email: natalie.petkovova@gmail.com

Translate »